Jdi na obsah Jdi na menu
 


Branný závod 23.4.2016

V sobotu 23.4.2016 proběhl plánovaný "Branný závod" ve spolupráci s SDH Chvalkovice a SDH Vlčkovice. Zaregistrováno bylo po rozlosování 11 družstev, po 3 - 4 členech, ve složení starší, mladší žák a přípravka. Hodnoceni byli pak za jednotlivce a součtem za celé družstvo, proto byla nutná i spolupráce. Družstva čekala trasa z Velké Bukoviny do Chvalkovic na koupaliště s připravenými 12 stanovišti, na kterých děti plnily úkoly z hasičských dovedností, topografie, zdravovědy a první pomoci, práce s mapou, ale i z postřehu a střelby ze vzduchovky. I když předpověď vůbec nebyla dobrá, nakonec nám počasí přálo a začalo nám pršet až při vyhlašování výsledků. Na každého závodníka čekala zasloužená odměna, kterou si všichni za svoje výkony zasloužili. 

Gratulujeme vítězům:

v kategorii družstev:

1. místo - Anička Stříhavková (SDH Velká Bukovina), Jakub Jaro a Matěj Jaro (SDH Chvalkovice)

2. místo - Káťa Koukolová, Lukáš Tomášek a Tomáš Kosinka (SDH Vlčkovice)

3. místo - Anička Šiborová (SDH Vlčkovice), Míša Prouza a Káťa Paděrová (SDH V. Bukovina)

v kategorii jednotlivců:

Starší žáci:

1. místo -Míša Prouza (SDH Velká Bukovina)

2. místo - Tadeáš Jelínek (SDH Velká Bukovina)

3. místo - Lukáš Tomášek (SDH Vlčkovice)

Mladší:

1. místo - Káťa Koukolová (SDH Vlčkovice)

2. místo - Matěj Jaro (SDH Chvalkovice)

3. místo - Anička Šiborová (SDH Vlčkovice)

Přípravka:

1. místo - Anička Stříhavková (SDH Velká Bukovina)

2. místo - Káťa Válková (SDH Velká Bukovina)

3. místo - Amálka Patrná (SDH Velká Bukovina)

Děkujeme všem za účast a ostatním sborům i našim členům za odvedenou práci.....

 

 

Náhledy fotografií ze složky BRANNÝ ZÁVOD 23.4.2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář