Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bukovinský slet čarodějnic 2016

3. 5. 2016

O Filipojakubské noci se na návsi Velké Bukoviny slétly nejen čarodějnice místní, ale i ze širšího okolí. Ty nejmenší si čarodějnický rej užívali v doprovodu DJ Fugase. V průběhu podvečera pro ně byla nachystána i další zábava, při které si třeba tvořili lucerničky, jejichž světlo (pokud jej nesfoukl vítr) využili při večerní čarodějné cestě, na níž bylo zapotřebí získat klíče od čarodějnic k odemčení kouzelné truhly černokněžníka...... Také proběhla volba o "Čarodějnici Bukoviny" - hold patří Kačence Válkové z kroužku mladých hasičů. Přítomní muži se postarali o postavení májky a jelikož byla účast hojná, stála na to šup......... Děkujeme tedy všem nejen za účast, ale i za pomoc. No a vzhledem k tomu, že se všem čarodějnicím podařilo uletět a došlo ke spálení pouze figuríny, budeme se těšit, že se příští rok v tuto magickou noc, opět v hojném počtu na naší návsi sletíme.............

DJ Fugasovi děkujeme nejen za perfektní odpolední zábavu pro děti, ale i za tu noční pro starší a pokročilé. Obyvatelům Velké Bukoviny se omlouváme, za případné rušení klidu v tuto čarovnou noc.....

 

Náhledy fotografií ze složky Čarodějnice 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkujeme

(Kačenky, 3. 5. 2016 15:03)

Děkujeme za pozvání na slet. Akce byla skvěle organizovaná a hlavně děti si to dosytosti užívaly. Hudba i zábava, jídlo i pití.... zkrátka skvělé odpoledne. Těšíme se na příští rok.