Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bukovinské posvícení 9.9. - 11.9.2017

I pro letošní rok chystáme tradiční třídenní posvícení, které bude zahájeno v sobotu 9. 9. 2017 v 16 hodin. Těšit se můžete na vepřové hody se zabijačkovými pochoutkami. Do 2. ročníku soutěže "O nejlepší posvícenský koláč", tímto zveme všechny amatérské pekaře a pekařky nejen z Velké Bukoviny, ale i ze širokého okolí (napečte a darujte do soutěže dostatečné množství koláčků min. z 1 kg mouky)...... Od 18 hodin zábava s hudbou COMEBACK rock band.

 

V neděli 10. 9. 2017 Vás zveme na klidné sousedské posezení od 15 hod a v pondělí 11. 9. 2017 od 16 hodin na "Zlatou hodinku(y)" našeho posvícení, které zpříjemní staropražskými písničkami náchodská kapela KLAPETO. V 18:30 zatančí své "ševcouské" děti z Folklórního souboru Barunka z České Skalice, ke kterým se s vystoupením přidá i nejstarší generace souboru - babičky.

Na program a Vaši účast se těší hasičky i hasiči z SDH.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Posvícení 2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář